רגשות מעורבים

מצד אחד דיוויד, מצד שני לברון. מצד אחד קיירי, מצד שני לברון. מצד אחד ג'יי.אר מצד שני… לברון. מצד אחד אני מת שיצליחו ושדיוויד ייקח אליפות, מצד שני לברון ג'יימס.

אפשר להגיד הרבה דברים על לברון. הוא שחצן, אגואיסט, רודף תארים ופחות רומנטיקה, אבל מי לא? (סליחה סטיבי ג'י), אבל הוא עדיין השחקן המושלם ביותר בעולם. סטפ קרי הוא תופעה מדהימה, הארדן בלתי ניתן לעצירה, אבל גם לא יכול לשמור על קונוס ודוראנט? לברון הוא הרכז, שוטינג גארד, סמול פורוורד, פאוור פורוורד, סנטר ומאמן הכי טובים בעולם והכל בגוף אחד.

אבל כאן קבור הכלב. כשהשחקן הכי טוב שלך הוא הכל, כל השאר הם קצת כלום. לברון מחזיק בכדור בהתקפה בממוצע 22 שניות (לא סטטיסטיקה רשמית) ואז מייצר משהו שאם הוא נכנס כולם אומרים "לברוןןןןן" ואם לא "אין לו עם מי לשחק". אבל זהו. שיש לו עם מי לשחק. בתיאוריה, לקאבלירס יש את הגיוון הדרוש בשביל להיות קבוצה דומה יותר לספרס מאשר למכבי תל אביב של דיוויד אנקראם…

קלעים בפינות? צ'ק (אם כי לא ברמה של הווריירס או של עמרי כספי). גבוהים חזקים ומגוונים? צ'ק. פאוור פורוורד ורסטילי עם קליעה רכה מעבר לקשת ויכולות ריבאונד מוכחות? צ'ק. רכז יצירתי, שיודע לקלוע ולייצר יש מאין? צ'ק. ותיק שעשה משהו בקריירה ומביא איתו המון ניסיון? צ'ק. אז מה חסר? כוכב שמוכן לתת לדברים לזרום מסביבו ולהרגיש את הכדור ביד קצת פחות. מישהו אמר טים דאנקן? בפועל עם לברון על הספסל זה נגמר בזריקות אבנים לא מתוכננות של ג'יי.אר סמית' או בדאבל פסים מביכים לרוחב בין דלאבדובה ותומפסון.

ותסלח לי דיוויד, אני יודע שקשה לך, זה לא פשוט לאמן שחקן כמו לברון ואני מבין שצריך לקחת צעד אחורה, אבל הקבוצה שלך פשוט מגעילה. אין מהלך אחד להתגאות בו. תכל'ס דיוויד, עם כל הכבוד והערכה, אני מעדיף לראות אליפות נוספת של הווריירס או של הספרס.

Credit to "Cleveland Cavaliers" Facebook page
Credit to "Cleveland Cavaliers" Facebook page
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח