מכורים לכדורגל

מכל הסמים המוכרים לאנשים מרחבי העולם, אף אחד מהם לא נותן את אותה תחושה כמו הכדורגל.

הריגוש מתחיל כבר כשהשחקנים עולים על כר הדשא, קולות הקהל מהדהדים ברחבי האצטדיון ומצליחים לעורר צמרמורת בגופו של כל אוהד, רגעי השיא ותחושת ההיי כשהכדור נכנס לרשת לא ניתנים להסבר. רגעי ספיגת שער או הפסד גם הם מספקים, כמו כל סם, את תחושת הדאון שמגיעה אחרי רגעי השיא. כן, אפילו כשמדובר בגביע הטוטו. בחודש יולי. כשהיריבה היא הפועל רעננה.

הפועל תל אביב, הפועל רעננה, זיקרי
קרדיט לדף הפייסבוק של הפועל תל אביב

חמשת המפגשים האחרונים בין הקבוצות נגמרו בתוצאות 2-1 או 0-0, ולאחר התיקו המאופס במחנה האימונים בשבוע שעבר, הגיע תורם של הגולים להופיע.

הפועל תל אביב נשארה בגדול (נכון לרגעים אלו) עם אותו השלד של השנה שעברה, ובניגוד לשנים האחרונות, מדובר בדבר חיובי. ג'ראפי החליף את לבקוביץ' ומלבד אותה טעות בשער הראשון היה טוב כהרגלו. בשביל זה המציאו את גביע הטוטו, להפוך טעויות תיאום בין שחקנים, גם אם הן עולות בגול, לדבר שלא חורץ גורלות.

מאור בוזגלו ועומרי אלטמן ליהטטו על המגרש ונתנו לאוהדים האדומים טעם של עוד, בעוד שעומר דמארי עדיין לא הצליח למצוא את האנרגיות להוציא לפועל מהלך התקפי ראוי. זיקרי, המחליף שלו, שנראה כרגע שימשיך כשחקן שמספק את הסחורה רק בגביע הטוטו, לא הצליח להרים את הראש מהדשא. למזלו, כדור עומק של קלאודמיר שהגיע לראשו של פירסמן חצה את הרחבה, ונעצר נמוך מספיק בכדי שזיקרי יוכל לראותו ולסיים עם שער.

 

פירסמן תורגל כבלם בעוד דני גרופר פתח בעמדת המגן השמאלי, ניסיון של ניסו אביטן לשנות טיפה את הסידור ההגנתי של הפועל. במהלך המשחק קלאודמיר פריירה ועמנואל בואטנג ירדו אחורה כדי להוביל כדור, בעוד שני המגנים התקדמו לחלק ההתקפי והשאירו את קו ההגנה האדום עם שלושה שחקנים. חוסר התיאום בין המגנים לשחקני הכנף בלט לאורך כל הערב, אך מדובר בניסיון התקפי שעורר תקווה לשיפור בהמשך.

ואיזה מסכנים האוהדים. הקהל האדום סיפק תצוגה שעלתה על מה שהתרחש על כר הדשא, ובסיום המשחק סימן את המטרות שלו עד לתחילת הליגה – "בוזגלו תסתפר, דגני תישאר".

כולם כבר מוכנים לחזרתה של הליגה, כי עם כל הכבוד לגביע הטוטו – כשיש הפסקת מים באמצע משחק, קצת קשה לקחת אותו ברצינות.

מאור בוזגלו הפועל תל אביב
קרדיט לדף הפייסבוק הרשמי של הפועל תל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח