שפיגל תתפטר

כן, הייתי במשחק. כן, חזרתי בכדי לספר, אפשר גם לקרוא לזה: עדות מהתופת. אכן תמונות קשות.

השוער השלישי, שעד לפני שבועיים לא חלם שזה מה שהוא הולך לעשות ביום שבת ברבע לשש בערב, הצליח לנצח את הסטטיסטיקה, לעלות בשער כשהשוערים הראשון והשני מושבתים עקב פציעות. ההופעה ההרואית שלו נקטעה עקב אותה הגנה ישנה נושנה וכבר בדקה השביעית הוא עשה דרכו אל עבר המקלחת, תוהה אם הצליח להראות משהו מיכולתו באותה יציאה מכשילה.

מה שהשאיר את הפועל עם השוער הרביעי! שמשחק העונה וכל זה במחזור השביעי. אכן ימים חדשים בקבוצה. חבל, אם רק הייתי יודע שזה מה שהולך לקרות, במקרה עברתי ליד סלסלה עם שוערים בדרך למגרש, הייתי יכול להביא איתי כמה.

משם והלאה, כל מה שיכול היה להידרדר הלך והידרדר, כדרכה בקודש של הפועל, יש דברים שלא משתנים.

ואז, חשבתי לעצמי: הרי אי אפשר להחליף מאמן כשאין מאמן, ויסלח לי באדיר שאין לי כל כוונה לפגוע בו אבל התחושה היא שאפילו הוא כבר מיצה את הקטע של חיפוש המאמן, עוד קצת והקבוצה הנוכחית תעלה לו בקריירה שרק התחילה וחבל. גם שחקנים אי אפשר להחליף, בטח שלא את כולם, הרי רק עשו את זה בקיץ האחרון. אז את מי אפשר להחליף? את מי אפשר להאשים?

האסימון נפל.

מתחילת העונה הספקתי להיות נוכח בשני משחקים בבלומפילד בהם הפועל הובסה. עוד משחק אחד ראיתי בטלוויזיה, המשחק בטדי שהסתיים בתיקו מאופס. בשאר המשחקים (המוצלחים יותר על פי תוצאותיהם, בצורה מובהקת יש לומר) הפועל הצליחו להסתדר לא רע בלעדיי. מה שמביא את הפועל בנוכחותי למאזן של נקודה אחת מתשע ויחס שערים של 7-0. מביך לכל הדעות. עוד לא ראיתי במו עיני שחקן אדום רץ ריצת אמוק חסרת כיוון אחרי שער מקרי בעונת 2015/16. עוד לא ראיתי חיבור של יותר משלוש מסירות ברצף בכיוון שער היריב.

אם כן, עליי לקחת אחריות. מחר אודיע להנהלה החדשה על התפטרותי מתפקידי בשורה 23 של שער שבע (כיסא משתנה) בתקווה שצעד זה יזעזע את הקבוצה.

אני מאחל למחליפי רק טוב ותמיד אשמור פינה חמה בליבי למועדון.

עוד שבועיים דרבי.

אם בכל זאת תרצו אותי, תרימו טלפון ואני שם.

קהל הפועל תל אביב
Credit to Hapoel Tel Aviv FC Facebook page

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח