כובע בפיתה

לצערי אני כותב את הפוסט הזה בחוסר רצון משווע. אני חייב לכתוב ולא לדבר מכיוון שהפה שלי עסוק בלעיסת כובע שכתוב עליו "ווריורס" בעודי ממש שבוז מתוצאת הסדרה (מאמין שגם דיוויד בלאט דיי שבוז).

מי שעוד לא הבין, אני ממש אבל ממש לא אוהב את לברון אז לכתוב את הפוסט הזה לא כיף לי בלשון המעטה. למרות זאת אני חייב להודות שהיום אני זה שאוכל את הכובע. היום אני מודה קבל עם ועדה שטעיתי, מה זה טעיתי? לא הייתי אפילו קרוב. לא רק שהייתי בטוח שגולדן ינצחו, גם הייתי בטוח שלברון לא ייקח אליפות נוספת ולא יצליח להותיר חותם משמעותי על הסדרה. משהו בי בפנים כנראה אמר שאם כבר לטעות אז לטעות בריבוע.

תמיד ידעתי שלברון הוא קורא נלהב של אתר הזווית, אבל באמת לא חשבתי שיהיה לו זמן לקרוא פוסטים חדשים באמצע סדרת הגמר. טעיתי. לברון הדפיס את הפוסט שלי ותלה אותו בחדר ההלבשה שלו. הוד מעלתו החליט לעשות בדיוק את מה שכתבתי שהוא לא מסוגל לעשות. לא רק שהוא לקח על עצמו את המשחק, הוא פשט לקח על עצמו את כל הסדרה והשתיק את כל המבקרים, כולל אותי. מה שקרה היה כל כך לא נתפס שאני עדיין יושב עם עצמי לפעמים ומתקשה להאמין, מנסה להבין אם זה באמת קרה. לא חושב אפילו שאוהדי קליבלנד באמת האמינו (אחרי משחק 4) שזאת תהיה תוצאת הסדרה.

זה אולי ישמע קצת מצחיק, במיוחד היום, במיוחד אחרי הדבר המטורף שקליבלנד עשו, אבל אני עדיין חושב שגולדן הפסידה יותר מאשר קליבלנד ניצחה. הרחקה מטופשת של גרין, סוג של בטחון עצמי מופרז של סטיב קר, השענות מוגזמת על יתרון הביתיות. אבל זה לא כל כך חשוב כרגע, אז אני לא אגע בזה מעבר. זה קרה, קליבלנד אלופה, פעם ראשונה בהיסטוריה ובאיזשהו מקום הם גם מצאו שם נוסחה מנצחת. זה עוד מוקדם אבל אני מאמין שסוכנויות ההימורים יסמנו אותם כפייבוריטים לזכות גם שנה הבאה.

אז מי שבעניין דבוק כבר כמה ימים למסכי הטלוויזיה ונהנה מעוד שידור חוזר ועוד תמונה של לברון עם הגביע ועוד כמה אוהדי קליבלנד עם דמעות בעיניים. אני לעומת זאת סובל פה חזק ואוכל פיתה עם כובע דלוח בפנים. מישהו בבקשה יכול לעזור קצת ולהעביר ת׳קטשופ?

לברון ג'יימס כובע בפיתה
Credit to "Cleveland Cavaliers" Facebook page
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח