זמן תורג'מן

השבוע פרסמתי כאן טור בקשה/תחינה משוטה ארבלדזה ללכת הביתה. למחרת, החליט מיץ' שאינף איז אינף וסיים את ההתקשרות עם הגיאורגי. לאור העובדה שתפילותיי נענו, החלטתי שאני צריך לרכב על גל ההצלחה ולהסביר לקורא גולדהאר מדוע עמיר תורג'מן הוא האיש המתאים ביותר לתפקיד מאמן מכבי ת"א בעת הזאת. להלן הסיבות:

 1. כי הוא בשל דיו לתפקיד מאמן ראשי של קבוצה גדולה. הוא אימן בהצלחה את קבוצת הנוער של מכבי ת"א (שתי אליפויות וגביע) ומוביל העונה את בית"ר ת"א-רמלה הצנועה לצמרת הגבוהה בליגה הלאומית. בנוסף, הוא משמש כעוזר מאמן של אלישע בנבחרת ישראל.
 2. כי הוא היה ראש מערך הסקאוטינג בעונות האליפות של סוזה ופאקו והכין דו"חות עם ניתוחים טקטיים לפני כל משחק, כך שמבחינה טקטית, יידע להכין את מכבי בצורה הטובה ביותר לכל משחק.
 3. כי הוא היה חלוץ נהדר והוא דוגל בשיטת משחק התקפית.
 4. כי הוא בחור שקול ואינטיליגנט שיידע לנטרל את רעשי הרקע מסביב למועדון.
 5. כי הוא בחור משכיל בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני בלימודי המזרח התיכון.
 6. כי בנוסף לתאריו האקדמאים, הוא בוגר קורס קואוצי'נג שידע לעבוד עם השחקנים גם בפן המנטאלי.
 7. כי הוא דמות חיובית שהשחקנים יכבדו ויעריכו.
  זמן תורג'מן
  קרדיט לדף הפייסבוק "ביתר תל אביב רמלה"
 8. כי הוא מכביסט אמיתי שמכיר את המערכת מבפנים, ובנוסף, שיחק בקבוצות הנוער והבוגרים של המועדון.
 9. כי בתפקדו הנוכחי כמאמן בית"ר ת"א-רמלה, הוא מטפח את כל בוגרי מחלקת הנוער של מכבי בשנים האחרונות וסביר להניח שכמאמן ראשי של מכבי, הוא ישלב בסגל שחקני בית שיקבלו הזדמנות אמיתית להראות מה הם שווים, במקום להנחית שחקני רכש בינוניים במיליוני שקלים.
 10. כי אין מה להפסיד. כנראה שכבר לא ניקח אליפות העונה כך שאם יש זמן מתאים לקחת הימור מסוים בדמות מאמן ישראלי זה הזמן הטוב ביותר.
 11. כי שוטא יקבל את השכר שלו עד תום העונה ומינוי מאמן ישראלי יביא לחיסכון משמעותי בעלויות בעונה הזאת ובעונות הבאות.
 12. כי מועדון כמו מכבי ת"א לא יכול להרשות לעצמו להחליף כל כך הרבה מאמנים בפרק זמן כה קצר. חייבים לייצר יציבות בעמדת המאמן והגיע הזמן למאמן ישראלי שיישאר להרבה זמן.
 13. כי שלושת המאמנים הזרים האחרונים שהיו פה הוכיחו שמינוי מאמן זר זו לא ערובה להצלחה, ונמאס כבר שג'ורדי מתחנן למאמנים שפוטרו מלבאנטה וירדו ליגה עם אוסאסונה שיבואו לאמן כאן. לא כל מאמן שאימן קבוצת תחתית בספרד הוא מאמן מספיק טוב לליגה שלנו.
זמן תורג'מן
קרדיט לדף הפייסבוק "ביתר תל אביב רמלה"

לסיכום, עמיר תורג'מן הוא אולי שם פחות נוצץ, אך הוא האדם המתאים ביותר לתפקיד מאמן מכבי תל אביב, מבחינת יכולות מקצועיות, אופי ואישיות. הוא צמח והתפתח כמאמן במערכת וכעת הגיע הזמן לקטוף את הפירות. אין לי ספק שעם תורג'מן על הקווים, נחזור לראות את מכבי האמיתית. מקווה שגם ג'ורדי ומיץ' חושבים כמוני.

מה אתם חושבים ?

Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח