האהבה הישנה

הוא מוכרח לשוב אליה.

היו להם ימים יפים ביחד, הייתה להם אהבה גדולה. היא הייתה הראשונה שלו, הוא תמיד שמר לה אמונים. אחרי תקופה ארוכה ביחד, כשהייתה בשיא פריחתה, הרגישה שהוא כבר לא מתאים לה, שהוא כבר לא ברמה שלה. היא נפרדה ממנו ושברה לו את הלב.

לאחר הפרידה, הוא היה עצוב מאוד, אך הוא לא נשבר. הוא החל לראות אחרות. אמנם הן לא היו ברמתה, אך בשלב זה הוא רק ביקש להתנחם ולשכוח אותה. אט אט, הרגיש שהביטחון חוזר אליו. הוא החל לפרוח מחדש. בינתיים, היא החלה להידרדר. מצבה הלך והחמיר משנה לשנה. היא תלתה תקוותיה בכאלה שהבטיחו לה הון, אך התגלו כשרלטנים שהותירו אותה ללא כלום. היא תלתה תקוותיה במושיעים כאלה ואחרים שהבטיחו להיות איתה בטוב וברע, אך הם נעלמו ברגע שהבינו שהיא כבר לא אטרקטיבית כבעבר. הוא לעומת זאת, המשיך לפרוח. לאחר משבר הפרידה, הוא בנה עצמו מהיסודות והפך להיות אטרקטיבי ומוערך. הוא מיצב עצמו כאחד הנחשקים, אחד כזה שכל אחת תרצה.

עברו כמה שנים מאז. הוא בדרך למעלה, היא בדרך למטה. נראה כי לא ימשיך עם הנוכחית שלו, היא נמצאת בצפון והנסיעות כבר ממש קשות לו. עוד מספר חודשים כנראה שזה ייגמר סופית. דווקא עכשיו, הוא מוכרח לשוב אליה. הוא מוכרח לשוב אליה כי כל מי שהיה איתה מאז שהוא עזב רק ניצל אותה, כי כל מי שהיה איתה בנה עצמו על חשבונה וברח ממנה. הוא מוכרח לשוב אליה כי היא הראשונה שלו והוא היחיד שבאמת איכפת לו ממנה. הוא מוכרח לשוב אליה כי הוא היחיד שיכול לשקם אותה, כי הוא היחיד שיכול להציל אותה מעצמה.

יוסי אבוקסיס מוכרח לשוב להפועל, כי הוא אוהב אותה והוא היחיד שיכול להחזיר אותה לימיה הגדולים.

* הכותב הינו אוהד מכבי תל אביב

יוסי אבוקסיס
צילום מסך
Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח