למקומות, הכן, צא #$%#@;

זה התחיל ואתרי הספורט גועשים. הפועל תל אביב מתחילה להיבנות לקראת העונה החדשה. מנדיונדו עוד לא דיבר, אבל כולם מחכים להצהרה שהשנה הולכים על כל התארים. זה הרי די ברור, הם כבר הספיקו להחתים זר ראשון, דויד קלמן. כן כן, שמעתם נכון הוא ולא אחר. דויד קלמן בהפועל תל אביב!!!

אז מה למדנו עליו מהעיתונים:

בלם הונגרי בן 23, מתנשא לגובה 1.87 מטרים, "משחק" בקבוצת MTK בודפשט והוא הולך להיות "עמוד התווך של מנדיונדו בהגנה" (One, 25.5.15). אהה, לא ציינו שהוא "שיחק בנבחרות הצעירות במדינתו ושימש כקפטן" (Sport5, 25.5.15). שחקן חזק!!

זה לא הכל, "בהיותו בן 16 נבחן במדי ליברפול האנגלית במשך כחודש ימים" (Sport5, 25.5.15). הוא לא חתם רק בגלל שקבוצתו דרשה פיצוי גבוה. מה? "לאחרונה היה מועמד לקבוצת ק.פ.ר מאנגליה" (Sport5, 25.5.15). שחקן חזק!! נשמע מבטיח!! אבל עכשיו הוא שחקן חופשי, אז הוא בטח יוחתם ע"י ליברפול או ק.פ.ר, איך הפועל תל אביב מצאה מציאה כזאת??

רגע… "לא שיחק מאז נובמבר בגלל שסירב להאריך חוזה" (Walla, 25.5.15). זאת אומרת שהוא היה ממש טוב, אבל הקבוצה החליטה לשלוח אותו ליציע כי הוא סרב לחתום על חוזה…. הגיוני. בכל זאת יש מקום לאופטימיות, מה? מה עכשיו?!? המאמן הספרדי שעוד טרם דיבר מילה על פועל תל אביב אמר "שאם יראה שהבלם אינו בכושר מכיוון שלא שיחק תקופה ארוכה, בהפועל עשויים להשאילו לקבוצה אחרת" (One 25.5.15), הוא לא היה עמוד התווך של מנדיונדו לפני רגע?

בשתי מילים – אמת בפרסום. בשלוש מילים – אין אמת בפרסום. בשבע מילים – אין לנו מה לכתוב, צריך למכור עיתונים. תודה, לנו זה דווקא נותן מה לכתוב.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח