אהבות חדשות

עם השנים לומדים להעריך דברים קטנים. שנ"צ בשישי בצהריים כשיש לך ילדים זה אחד מהם, בעיקר בגלל הנדירות שבה ממש אפשר ליהנות מתנומה כזאת ללא הפרעות. ואיך שהוא בשישי האחרון זה הצליח לי, הקטן נרדם, הגדול בהה בעוד פרק של ספיידרמן ואני כבר ישנתי לי עם חיוך. אבל אחרי רבע שעה גם זה נגמר, באשמתי – שכחתי להשתיק את הטלפון. וזה היה רעש של הודעה מאחת מאפליקציות התוצאות שלי שעדכנה אותי שמתחיל המשחק בין מ.ס. אשדוד לבית"ר ת"א. בשביל זה להרוס שנ"צ? ההתראה עדיין קיימת מהימים שאשדוד הייתה בליגת העל, ולא הסרתי אותה. לא שאני מתעניין בתוצאות של אשדוד בלאומית, עוקב מרחוק, זה יותר מדי מדכא.

אז מפה לשם כבר התעוררתי ועברתי לגלילת הקיר בעמוד הפייסבוק שלי דרך הסלולרי. הייתי בטוח שמדובר ביום שישי רגוע מבחינה ספורטיבית ושהכל קורה בשבת, אבל פתאום גיליתי שיום שישי היה יום גדול ומרגש של כדורגל ואני ממש לא ציני.

סיבוב א' בגביע המדינה יצא לדרך. סטטוס של מכר הראה שקבוצת האוהדים של בית"ר נורדיה מליגה ג', אלו שמאסו בבית"ר המקורית, חזרה מגדרה, עיר מגוריי, עם ניצחון 0-1 קטן על הפועל עירוני גדרה. 100 אוהדים הגיעו בשישי בצהריים כדי ללוות את הנורדים אולי בתחילת המסע הקסום שלהם ואני אפילו לא ידעתי שיש קבוצה בגדרה. המשחק בכלל נערך בקריית עקרון הסמוכה. אולי עוד כמה שנים תעניין אותי הקבוצה של גדרה, כי ביום שלישי הקרוב הבכור שלי מתחיל שיעור ראשון בקבוצת הכדורגל של אפרוחי גדרה. אני בכלל מייעד אותו לכדורסל, אבל בשלב הזה העיקר שיהיה פעיל.

אבל לא רק נורדיה יצאה לדרך, אלא גם הפרויקט החדש של קבוצת האוהדים של מכבי עירוני אשדוד, שיצאה למשחק חוץ בערד וחזרה ממנו עם 0-1 קטן ומתוק במשחק הראשון בהיסטוריה של הקבוצה. 200 אשדודים הגיעו עד לערד וזה מדהים, בהתחשב בכך שאשתקד במשחק הירידה של מ.ס. אשדוד היו משהו כמו 400 אוהדים. אני לא יודע כמה אוהדים היו במשחק של מ.ס. בלאומית, אבל מניח שלא יותר מ-200, אגב, מ.ס. ניצחה 1-2 בדקה ה-90' מול 9 שחקנים וקצת התאוששה מפתיחת העונה המנומנמת שלה. אבל עושה רושם ששום דבר לא יהיה מעניין בקבוצת האוהדים של עירוניה.

וזה גורם לך לחשוב על הקטע הזה שאומרים שאף פעם לא מחליפים קבוצה. זה לא תמיד נכון. כי כמו שלפעמים בזוגיות האדם שבו התאהבנו הוא כבר לא אותו אדם ואתם לא מחפשים את אותם דברים, אין לכם תחומי עניין משותפים ואתם פשוט לא משדרים על אותו גל, לא מתקשרים ביחד. אז הם עוזבים, יש שיגידו שאותם אוהדים פשוט בורחים כשקשה אבל הם גם מאוד אמיצים. והאוהדים האלה לא התביישו ואמרו אותו דבר בצורה ברורה, לא עוד. אנחנו רוצים גט, לבנות משהו חדש, עם ריגוש ואופטימיות ופרפרים של התחלה חדשה. גם אם היא מתחילה בערד או בקריית עקרון. אני חושב שאני צריך לעדכן את האפליקציה ולהוסיף קבוצה נוספת לאלו שאני עוקב אחריהן.

 

מכבי עירוני אשדוד
קרדיט : דף הפייסבוק הרשמי של מכבי עירוני אשדוד
Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות

  1. אני עדיין מאמין שקבוצה לא מחליפים למעט אולי שינוי מוחלט בזהות של הקבוצה כמו בביתר.
    מה שכן, בהחלט יש לי הרבה סימפטיה ואהדה לכל קבוצות האוהדים החדשות ואני אשמח לראות אותן מצליחות ועולות במעלה הליגות, ביחוד אם הן ישמרו על היחוד והזהות שלהן.

  1. אזכור מופיע גם ב שנת הקאמבק - הזווית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח