שמח לטעות

"רד מזה", "למה אתה צריך את זה?". זה מה שאמרתי לטמיר כשהוא העלה בפניי לראשונה את הרעיון לפתוח אתר. במהלך שנותיי יצא לי לכתוב בכמה וכמה אתרים קטנים שאו נסגרו, או השקיעו כספים רבים שלא הצדיקו את ההשקעה, או שסתם לא עניינו אף אחד (מקווה שזה לא בגלל הכתיבה שלי).

את כל הטיעונים הללו הסברתי לטמיר, אותו אני מכיר כבר כמה שנים, אבל טמיר שמר על הפאסון שלו ולא התרגש. "אני לא מחפש לעשות כסף מהאתר, לא מנסה להיות הדבר הגדול הבא, לא הולך להשקיע הרבה משאבים באתר. אני בסך הכל רוצה לתת פלטפורמה שפויה לאוהדי הספורט שמאסו בכל האתרים הגדולים שמנסים להרוויח הקלקות עם כותרות צהובות ושימוש בפרשנים נגועים באינטרסים".

לרגל חגיגות השנה לאתר, טמיר ביקש שאכתוב טור כאחד מ"מקימי האתר", אז אמרתי לו שאין לי מה לכתוב כי לא תמכתי בהקמת האתר וכך בעצם נולד הטור. אז שנה שלמה אחרי שיצאנו לדרך, אני שמח לומר שטעיתי וגאה להיות חלק מהפרויקט הנהדר הזה. בסך הכל חבורה של כמה רואי חשבון משועממים שהקימו את האתר והנה, יש לנו לא פחות מ-39 כותבים באתר, שאתם רובם לא הכרתי קודם, והצלחנו לייסד לנו קהילה קטנה ונחמדה שמדברת על ספורט בצורה עניינית, רגועה ולא מתלהמת. ובאמת שכמו שטמיר אמר, לא צריך יותר מזה. ועל הדרך כמובן כיף לשמוע שאנשים אוהבים את האתר ועושים לייקים ומגיבים. במיוחד בקהילות האוהדים של הקבוצות בישראל ששמחות לקבל במה כמו קבוצות האוהדים למשל.

אז שיהיה לנו מזל טוב!

 

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח