פצועים בראש

GSW ראשי התיבות של Gun Shot Wound, המונח האמריקאי למישהו שיש לו פגיעת ירי. אלו הם גם ראשי התיבות של ה-Golden State Warriors ואין ספק שכל מי שנתקל בהם, מרגיש כמו פצוע ירי, תשאלו את קליבלנד. לא ראיתי את מה שהחבורה של קרי עשתה לקאבס, אלא רק את התקציר ועדיין קשה להגיד שזה לא היה צפוי. אולי ההפרש הגבוה מעט חריג וגם העיתוי לנוכח המיני משברון של הלוחמים מפתיע, אבל עדיין, בסופו של דבר, גולדן סטייט טובה יותר.

פתאום הבנתי שהמצ'-אפ הזה מזכיר לי את הקלאסיקו בין ריאל לבארסה. אני יודע שאני כנראה לא מגלה את אמריקה, אבל את מה שעושה ברצלונה בכדורגל, הווריורס עושים בצד השני של העולם ובענף האחר. ופתאום זה הכי ברור שהקוסם של בארסה מקביל לקוסם של הגולדנס.

מסי הוא קרי, אבל האסימון האמיתי שנפל לי הוא שלברון הוא רונאלדו. לא יודע אם קליבלנד היא ריאל, הרי עד לפני שנה היא לא הגיעה לכלום, אבל בהקבלה הזאת כנראה שכן. הרי גולדן סטייט היא זו שמשחקת את הכדורסל השוטף, המהיר, השמח יותר ומקדשת את הקבוצתיות בקבוצה שיש בה כמה כוכבי על רק בלי המניירות, בעוד שהקאבלירס ניסו להפוך את עצמם בין לילה לקונטנדרית, מין גלאקטיקוס וזה לא ממש עובד. זה עובד מול חטאפה וראיו ואייקנו, אבל לא בקלאסיקו.

אז כן, זה לא שהיא לא יכולה לנצח את יריבתה עם משחק הקרבה, פיזי, הגנתי, אבל בסופו של דבר היא האנדרדוג בדו קרב, וכרגע זה לא רק עניין של חומר שחקנים, אלא פני המועדון כולו. אני לא חושב שלברון הוא כזה דושבאג כמו שעושים ממנו, נראה לי שהוא בסך הכל בחור טוב וגם שחקן ענק, אבל יש הרגשה שהוא עסוק מדי ביחסי הציבור שלו. יכול להיות שזה מה שמתבקש בימינו, בטח כשכבר מגיל 18 אומרים שהוא הדבר הגדול הבא והתקשורת והמיתוג היום שונים מהותיות מימיו של מייקל. אבל עדיין, אתם חושבים שג'ורדן היה מנהל היום דף אינסטגרם או חשבון טוויטר ומביע את דעתו על כל מיני דברים? לא נראה לי. הוא פשוט היה לועס את המסטיק וקולע עוד ג'אמפ. יכול להיות שזה לרעתו של מייקל שלא רצה לצאת בכל מיני אמירות שיפגעו במכירות הנעליים שלו ("גם רפובליקנים קונים נעליים", אמר עוד אווירותו) בעוד שג'יימס כן מנצל את המעמד שלו כדי לתמוך בשחורים ועוד.

ועדיין, זה נראה מתאמץ מדי. גם על המגרש, גם בקריירה. כמו רונאלדו, מצד אחד מפלצת מושלמת מבחינה פיזית עם יכולות על, אבל מהצד השני מנסה לרצות את כולם ומתעסק באיך שהוא נראה. בעוד שסטף… בא ליהנות. הוא פשוט משחק, עושה את הדברים בצורה כל כך יפה לעין לא כדי למצוא חן, אלא פשוט זו הדרך היחידה שהוא יודע. לפני כמה ימים ראיתי אותו מקבל כדור קרוב לחצי, הרים ראש, זיהה הזדמנות וקבר שלשה. שעון ה-24 לא עמד להסתיים, הקבוצה לא הייתה בפיגור לקראת הסוף. פשוט זאת הייתה בעיניו זריקה טובה. כמו מסי, מפרפר 5 שחקנים בסלאלום כי זה מה שצריך לעשות כרגע כדי לכבוש שער בגמר גביע.

אז אני עדיין אוהד של ריאל ורוצה שהיא תנצח את בארסה תמיד, ועדיין רוצה שקליבלנד של דיוויד בלאט תצליח ואין לי שום דבר נגד לברון, אני לא שונא אותו, אבל לא יכול להגיד שאני אוהד אותו. אבל קרי ומסי? בגלל שחקנים כאלה כולנו מכורים לספורט.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח