YelloWeek: סיכום השבוע לאוהדי מכבי תל אביב,  פרק תשיעי וכרגע אחרון עד אחרי הסגר: משחק אחד קטן שהרס שבוע מושלם.

כל אוהד מכיר את השפעת הקבוצה על מצב הרוח שלו לטווח הקצר.  כל אוהד יודע שהרבה מאיך שנראה השבוע שהיה לו היה מורכב ממה שעשתה הקבוצה שלו.  ביום של משחק אוהד יודע שלא משנה כמה הבוס שלו הרגיז אותו בעבודה היום, האוטו הארור שוב במוסך,  האישה כעסה עליו(טור זה כתוב בלשון זכר, אך פונה לשני המינים באותה המידה ואגב כך, גם לכל הקהילות…) והילדים שיגעו אותו, הגיע הערב ויש משחק וזה אומר שכל היום הזה יכול להסתיים בכי טוב.  כמובן שהקבוצה יכולה גם להפסיד ואז בכלל תלך לישון עצבני…

 

 

אז לרבים מאוהדי מכבי ת"א, אלה האוהדים גם את קבוצת הכדורסל וגם את קבוצות הכדורגל,  בימים אלה של משחקי ליגה ואירופה לשתיהן (וגביע המדינה וגביע ווינר ומזל שלא גם ליגה בלקנית),  כל יום כמעט יש משחק וזה אומר שהשבוע שלנו הוא רכבת הרים משוגעת.

אז במיוחד עבורכם, צהובים, הנה הפרק השמיני ביומן השבועי למדד מצב הרוח הצהוב: ה- YelloWeek, או בעברית המכביומן…

מתוך אתר היורוליג

 

הכותרת של השבוע:
יצאנו לסגר שלישי והליגות המקומיות מושבתות.  מה שאומר שה YelloWeek יוצא כרגע לפגרה, אחרי הפרק הזה, כי מה שנשאר כרגע זה רק מכבי סל ביורוליג.
נקווה שנחזור, יחד עם הליגות, בהקדם.

מכבי פ"ת- מכבי ת"א
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

השבוע שהיה:

כדורגל:

כנראה שאנחנו על תקן המכבי חיפה של העונה שעברה: עד שיש הזדמנות להתקרב – בועטים בדלי.  מה זה בועטים?  לחיבורים בועטים אותו.

אחרי 0:1 קשה על מכבי פ"ת ביום שני, הגיע יום חמישי והכל היה מוכן לסיים שבוע מושלם, אחרי מעידה של מכבי חיפה מול באר שבע.  גם לצמק את הפער, גם ז'רלדש אמור לנחות, מדברים על זהבי ואז גם לצאת לפגרת הסגר עם שש הפרש בלבד, שלמכבי חיפה יש לפחות שבועיים להיות בלחץ ולחשוב על הצהובים נושפים להם בעורף.  במקום זה קיבלנו משחק משמים ונוראי, מאלה שגם אם היו נמשכים עד שכל האוכלוסייה בישראל תקבל את המנה השנייה של החיסון, עדיין מכבי לא תבקיע שער…

אז הפער לא צומק, ז'רלדש עוכב בקפריסין על ידי המאמן החדש של אפואל ניקוסיה ומכבי חיפה מרגישה שלא יעזור כלום, זה יהיה שלהם השנה…

מכבי-בני יהודה
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

כדורסל:

שני משחקים שבתאוריה אמורים להיות מעניינים, בפועל מדובר בגלל הנסיבות על שני משחקים שחייבים לעבור ובקלות (דרבי מול יריבה שממש לא מזכירה ימים עברו ואלבה ברלין, בלי שחקניה המרכזיים והמאמן).  זה בדיוק מה שעשינו.  סימנו וי, לא הסתבכנו בהם ויאללה, נקסט לשבוע קשה בהרבה שמחכה. על הדרך קיבלנו ביטול של משחק שהיה אמור להיות אתמול, בליגה נגד מכבי חיפה, שייתן עוד חופש להתכונן ליורוליג.

סך הכל שלושה נצחונות ותיקו אחד שהרגיש כמו הפסד וזיפת את כל ההרגשה ואת כל השבוע…

אלבה-מכבי
מתוך אתר היורוליג

 

המשחק שעשה לנו את השבוע:

אף אחד מהמשחקים לא היה משהו לכתוב עליו הביתה.  נלך עם הנצחון בברלין ביורוליג, כי שם בכל זאת היה הכי הרבה לחץ לפני המשחק.

המשחק שהרס לנו את השבוע:

צריך באמת להגיד?  בני יהודה. היחיד שלא ניצחנו ועוד בעטנו בו וולה בדלי…

 

מצב הרוח הצהוב:

כאמור, ראינו כמה דק הגבול מאופוריה צהובה להרגשת זיפת והכל בגלל הבדל של שער אחד קטן, אם היה מושג כזה מול בני יהודה.  לו רק דן ביטון היה מקפיץ מדוייק יותר את הבעיטה החופשית הזאת בתוספת הזמן…

באסקוניה-מכבי
תמונה באדיבות באסקוניה ויטוריה

 

השבוע שיהיה:

כאמור, במקום שבוע מרתק ועמוס, עם שני משחקי כדורגל קשים בליגה(בנתניה)  ובגביע (באר שבע בחוץ),  בנוסף לשני משחקי הבית ביורוליג,  מול אולימפיאקוס ובאסקוניה החזקות, נשארנו רק עם הכדורסל והיורוליג.  בשלישי אולימפיאקוס ביד אליהו,  בחמישי תגיע לכאן באסקוניה.  במכבי מנסים להכשיר את האנטר לפחות למשחק השני.  יהיה קשה( גם להכשיר את האנטר וגם המשחקים עצמם)

בכדורגל מחכים שז'רלדש ינחת סוף סוף בישראל.

דרבי תל אביבי
קרדיט תמונה: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

 

:הציפיות מהשבוע

שתי יריבות ישירות על כרטיס להצלבה. שתיהן כרגע ביתרון משחק עלינו. צריכים לנצח את שניהם, את היוונים גם עדיף ביותר משלוש נקודות. יהיה קשה מאוד.

ו…  כמובן שז'רלדש ינחת כאן ואולי, רק אולי, שנשמע משהו גם על ערן זהבי…

שבוע טוב וצהוב לכולם. נחזור לאחר הסגר…

הכותב הוא מבעלי הפודקאסט "מכביפוד", פודקאסט האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל

YelloWeek
מתוך האתרים הרשמיים של מכבי ת"א כדורגל וכדורסל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח