YelloWeek: סיכום השבוע לאוהדי מכבי תל אביב,  פרק 16: הבשורה מחיפה לשיפור מצב הרוח…

 שבוע בו עשינו את שלנו פלוס עזרה מהלוזונים בכדורגל, אך כנראה שלא מספיק בכדורסל.

דורסי
מתוך אתר היורוליג

 

כל אוהד מכיר את השפעת הקבוצה על מצב הרוח שלו לטווח הקצר.  כל אוהד יודע שהרבה מאיך שנראה השבוע שהיה לו היה מורכב ממה שעשתה הקבוצה שלו.  ביום של משחק אוהד יודע שלא משנה כמה הבוס שלו הרגיז אותו בעבודה היום, האוטו הארור שוב במוסך,  האישה כעסה עליו(טור זה כתוב בלשון זכר, אך פונה לשני המינים באותה המידה ואגב כך, גם לכל הקהילות…) והילדים שיגעו אותו, הגיע הערב ויש משחק וזה אומר שכל היום הזה יכול להסתיים בכי טוב.  כמובן שהקבוצה יכולה גם להפסיד ואז בכלל תלך לישון עצבני…

אז לרבים מאוהדי מכבי ת"א, אלה האוהדים גם את קבוצת הכדורסל וגם את קבוצות הכדורגל,  בימים אלה של משחקי ליגה ואירופה לשתיהן (וגביע המדינה וגביע ווינר ומזל שלא גם ליגה בלקנית), כל יום כמעט יש משחק וזה אומר שהשבוע שלנו הוא רכבת הרים משוגעת.

אז במיוחד עבורכם, צהובים, הנה הפרק ה 16 ביומן השבועי למדד מצב הרוח הצהוב: ה- YelloWeek, או בעברית המכביומן…

פרץ
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

הכותרת של השבוע:

ממשיכים במרדף אחרי מכבי חיפה בכדורגל ואחרי הפלייאוף בכדורסל (הראשון אולי יקרה, השני בהחלט לא)

השבוע שהיה:

כדורגל:

אחרי ההדחה מאירופה שהשאירה תחושת פספוס, אבל גם הרבה גאווה, הגיע שבוע עם שני משחקים קשים בליגה: אשדוד, שהראתה השנה שהיא עושה צרות לכולם והפועל חיפה, שם ניסה אלי חכמון לעזור להם ככל יכולתו ומזל ששופט המסך היה שם כדי לתקן. בשורה התחתונה, שני נצחונות של המון אופי, במיוחד השני, עם עשרה שחקנים במשך כמעט מחצית שלמה…

קיבלנו קינוח מתוק לשבוע עם ההפסד של חיפה למכבי פ"ת והזדמנות לעלות למקום הראשון, לראשונה העונה, ביום שני…

מכבי חוגגת
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

כדורסל:

שבוע בלי משחקי ליגה, עם שני משחקים ביורוליג, שם צריך נס כדי להעפיל לפלייאוף. התחיל בשלישי מול צסק"א, במשחק שהיה נראה שהולך לתבוסה ואז הגיע קאמבק צהוב ברבע האחרון שכמעט הספיק, אבל רק כמעט.

בחמישי הגיא תיקון בצורת משחק טוב מול ולנסיה ואולי גם הרווחנו בו מחדש את עמרי כספי, שנתן מספרים של לפני הפציעה בעונה שעברה.

כמובן שגם איכשהו יצא שגם אחרי שבכדורגל הודחנו מאירופה, עדיין איכשהו שיחקנו ביום חמישי גם בכדורסל וגם בכדורגל ובאותה שעה, דבר שלא עושה לנו טוב וגם לא לשלט…

סך הכל ארבעה משחקים. שניים בכדורסל שניים בכדורגל,  שלושה נצחונות והפסד אחד (בעצם ארבעה נצחונות, כי גם ההפסד של חיפה ללוזונים נחשב).

מכבי ולנסיה
מתוך אתר היורוליג

 

המשחק שעשה לנו את השבוע:

הנצחון על הפועל חיפה. בגלל החסרון המספרי והאופי שהראינו.

המשחק שהרס לנו את השבוע:

צסק"א, כי הוא היחיד שהפסדנו, אבל בהתחשב באיך שהוא התפתח, גם הוא לא נורא.

מצב הרוח הצהוב:

סך הכל עשינו את שלנו השבוע, ניצחנו את שני משחקי הליגה בכדורגל, מה שהיה חשוב ושמרנו על הכבוד בכדורסל. תחושת המאוחר מדי בכדורסל, יחד עם העובדה שגם חיפה לקחה שש נקודות בשני המחזורים הללו, שמרה על מצב הרוח במצב סביר בלבד ואז הגיעה הבשורה מחיפה במוצאי שבת.

השבוע שיהיה:

ביום ראשון יש דרבי בכדורסל ביד אליהו (21:00) , שהיה אמור להיערך לעיני 1000 אוהדים, אבל בגלל שבממשלת ישראל אוהבים לעכב החלטות, עדיין יהיו רק 300.

בשני כדורגל: מארחים בבלומפילד את בית"ר ירושלים (שתמיד עושה לנו צרות, 20:45) עם הזדמנות אדירה לחזור למקומנו הטבעי…

בחמישי יורוליג: מתארחים באתונה אצל קטש (שתמיד עושה לנו צרות) ופנאתינייקוס(21:00)

בשבת גם כדורגל:  מגיעים לקרית שמונה (באצטדיון ש… תמיד עושה לנו צרות… , 19:50) וגם כדורסל (מארחים ב 20:00 את נס ציונה) ואיך שאוהבים לשים במקביל ובאותה שעה.

מכבי צסקא
תמונה: גיא קופיצ'ינסקי

 

הציפיות מהשבוע:

כרגיל, כרגע ועד הודעה חדשה בכדורגל חובה להביא שני נצחונות וזה יהיה קשה. בכדורסל הדרבי הוא חובה, אבל האמת שאין באמת סיבה להפסיד לנס ציונה בבית וגם לפאו וקטש אנחנו לא ממש רוצים להפסיד, גם כי זה קטש וגם כי רוצים להמשיך את האשלייה. אז האמת שרק חמישה נצחונות ישמחו אותנו…

שבוע טוב וצהוב לכולם

הכותב הוא מבעלי הפודקאסט "מכביפוד", פודקאסט האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל

מכבי-סכנין
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח