Be heroes!

"שמתי על יובה בווינר" אמר לי איתן, "יש יחס גבוה לניצחון של יובה בסינגל". לאחר מכן הוא הסביר לי ש"אסור לזלזל בגברת הזקנה". אני אוהד את יובה מגיל 0 ואני מאחל שאיתן יזכה בהימור וייהפך למיליונר ואני אזכה בניצחון יוקרתי שימלא אותי באושר. דיבאלה,קייליני ומרקסיו פצועים ומנדזוקיץ לא ממש כשיר ומהצד השני רובן חולה. אותו רובן שאני תמיד מסביר לאישתי שהוא השחקן שאני הכי מפחד ממנו (אפילו יותר ממסי). המשחק עומד להתחיל ואני רק מבקש שמה שלא יהיה, רק שהשופט לא יכריע את המשחק. שלא יעשה מעשה חכמון בטדי.

באיירן מפחידה בגלל האגפים שלה וגם החלוצים שלה והשוער שלה וגם הקשרים שלה… בעצם הכל מפחיד אצלה. אבל תכלס, בד"כ שחקני האגפים שלה (שזה יכול להיות קומאן, ריברי, רובן או קוסטה) גורמים את מירב הנזק. המשחק מתחיל ואני מבחין מיד שאלגרי גאון. הוא מנטרל את קוסטה וריברי המהירים בכך שהוא מציב את סנדרו וקאוודראדו המהירים לא פחות צמוד אליהם באגף, מהלך שמתברר כמוצלח. יובה לוחצת את באיירן למסור אחורה לנויר וכבר בדקה ה-5 הלחץ הזה מניב פירות. אין מה לעשות, בשביל לנצח קבוצות גדולות צריך ששחקנים גדולים יפשלו. נוייר השוער מספר 1 בעולם בשנים האחרונות טועה ופוגבה מבקיע. אני בשמיים ומרגיע את עצמי על ידי צעקות טירוף לאישתי שבאיירן יכולה להבקיע 5 שערים ב-10 דקות ואין מה לשמוח.

כל דקה שעוברת אני מתחזק. יובה מתסכלת את באיירן. ואז מגיעה הדקה 28. מוראטה מתחפש למסי, קאוודראדו לסוארס והשני ברשת. אני שואג משמחה וצועק באיבוד עשתונות לאישתי שמוקדם לשמוח כי באיירן יכולה להבקיע 5 שערים ב-10 דקות (או שפולני אחד יכול להבקיע 5 שערים ב-10 דקות). דקה למחצית פוגבה במהלך גדול וקאוודראדו יכול לעשות את ה-3, השדרן אומר שלא נורא ואני צועק לאישתי שבאיירן יכולה להבקיע 5 שערים ב-10 דקות. אנחנו עוד נצטער על ההחמצה הזאת…

מחצית שניה מתחילה. קצת מכות, קצת צהובים זה אחלה, הופ אנחנו כבר בדקה ה-70. באיירן נראית מתוסכלת ואני מסתכל על אישתי ומנסה להבין איך היא נרדמה על הספה שיא המתח. הפולני המעצבן כובש בדקה ה-73. יובה מתבנקרת אבל מצליחה לתסכל את באיירן עד שקומן (שחקן של יובה) נכנס לפרפר את סנדרו. עד הדקה ה-90 כבר קיבלתי 6 התקפי לב, אבל בדקה ה-90 אני מתחיל להירגע כי אני מקווה שהקבוצה שלי תבזבז זמן כמו קבוצת תחתית בליגת העל. אני מתחיל לכתוב פוסט שמח אבל אז השחקן הכי מנוסה כושל – אברה לא מרחיק את הכדור והלב נשבר.

בהארכה זה כבר ברור שזה לא יקרה, אבל הם נותנים לך תקווה. החצי הראשון עובר ונשארה עוד מחצית לפנדלים. תמיד הצחיק אותי איך הכותרות משתנות ברגע. בדקה ה-90 פפ היה מוגדר ככישלון בבאיירן ובגלל טעות של אברה הוא עדיין גאון (לדעתי הוא לא עשה משהו יוצא דופן בבאיירן, אחרי הכל הוא קיבל קבוצה מטורפת מיופ היינקס שזכתה בטרבל). טיאגו מבקיע וגומר לי את הלילה. זה היה אמור להיות פוסט שמח, אבל בסוף הקבוצה הטובה יותר ניצחה.

יובה לא עברה שלב והיא הפסידה בכך שהיא סיימה במקום ה-2 בבית המוקדם (לא נראה לי שאי פעם בליגת האלופות קבוצה שניצחה פעמיים את המתמודדת איתה על המקום ה-1 בשלב המוקדם סיימה שניה).

אני סופר מאוכזב אבל אני מאוד גאה ביובה.

FORZA JUVE!

Credit to "Juventus" Facebook page
Credit to "Juventus" Facebook page

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח