שחקן שכונה

//נכתב על ידי יוסי וידן

בני יהודה נמצאת מתחת לקו האדום בעיקר בגלל עזיבתו של פדרו גלבאן.

אני אתחיל במספרים – 105 שערים הרשית גלבאן בארץ הקודש, הכי הרבה מכל זר אחר שדרך פה, שיא שספק אם יישבר. מתוכם 98 שערים במדי הכתומים שבהם מזמן הפך לזר הטוב ביותר בהיסטוריה של המועדון (ויסלחו לי אוהדי ניקולאי קודריצקי ז"ל שהיה ענק גם הוא).

הכדורגלן הארגנטינאי שהספיק לכהן כקפטן בשכונת התקווה, הפך במהרה לסמל כתום ולרבים זה הרגיש ממש כאילו הוא גדל במועדון. רק תזכורת קטנה, פדרו גלבאן הוא לא עוד שחקן ממדינה לא מפותחת, הוא הספיק בצעירותו לככב בנבחרת ארגנטינה הצעירה ואפילו הספיק לבשל לליאונל מסי. אם יש זיווג מושלם בכדורגל, הוא ללא ספק הארגנטינאי והזהובים. ואסור לשכוח שבאוגוסט האחרון הוא חגג רק 31 ויש לו עוד המון מה לתת.

אני מעט מאוכזב מאוהדי בני יהודה שלדעתי היו צריכים לעשות יותר רעש ולא היו צריכים לתת לו לעזוב לקבוצתו של יובל נעים ששם הוא בנתיים לא פוגע. הסיפור הזה מאוד דומה לקדנציה הקצרה שלו במכבי פתח תקווה שגם בה הוא לא הבריק, ובל נשכח שבאותה עונה בני יהודה ירדה ליגה, למדה את הלקח בעונה שאחרי וכשהחזירה את גלבאן הוא השיב לה בעונה מצוינת וסייע רבות להחזיר את הכתומים לליגת העל לאחר עונה אחת בלבד.

פדרו חייב לחזור הביתה לשכונה ואברמוב יהיה חייב להתעלות מעל קרבות האגו האלו ולהחזיר אותו במהרה, אחרת הם עלולים לסיים את העונה בליגה השנייה וחבל.

שחקן שכונה
Credit to "תא כתום – אתר הבית של אוהדי בני יהודה ת"א – Bnei Yehuda Tel Aviv FC"
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח