שהר ראשון

ניתוח מקצועי למשחק הפועל ק"ש – הפועל ב"ש

ק"ש עלתה עם אותה תכנית משחק כמו מול מכבי חיפה במחזור הקודם/ אז זה הספיק לתיקו 0-0, הפעם הקבוצה ממול היא האלופה עם יכולת לכתוש ולתקוף בקצב ואינטנסיביות גבוהים. שם המשחק של ק"ש היה הגנה עם יציאה מהירה למתפרצות (ראה טור לקראת משחק) אך אלו נבלמו פעמים רבות עוד בחצי המגרש של ק"ש ולכן זה כבר לא הספיק. כשבדקה 53 מצב האיומים עמד על 10-1 לטובת ב"ש ברור היה שהגול באוויר והמצבים והלחץ שמופעל יתורגמו לשערים. בן שהר זכה בחולצת ההרכב בצדק (גם כאן הוזכר בטור לקראת משחק) וגמל בצמד לאחר שלושה איומים קודמים שלו שנהדפו ע"י איתמר ניצן שגילה יכולת מצוינת. השערים שכבש היו אמנם קלים, אך למיקום ומהירות יש חשיבות גדולה אצל חלוץ והוא ללא ספק גיבור הניצחון.

בן שהר הפועל באר שבע
Credit to "Hapoel Beer Sheva FC" Facebook page

טוני נוואקמה היה שוב איש המפתח והבונקר נפרץ בסופו של דבר בזכות בישול מצוין שלו עם פריצה מהאגף השמאלי. נוואקמה עם בישול מספר 4 בתוספת 5 שערים, ממשיך ביכולת הגבוהה שלו ומוביל את הקבוצה.

נקודה למחשבה 1: ב"ש עלתה למקום הראשון ע"ח מכבי בזכות הפרש שערים, מכבי הדורסנית שתמיד זכתה בהפרש שערים עדיף בעונות האליפות וגם בעונה הקודמת. מכבי החזיקה בהפרש שערים מפחיד של 18-4 לאחר 6 מחזורים כשב"ש הייתה עם הפרש שערים 9-3 ומשחק חסר, כל כך מוכר וקשה להשגה זה נראה אז, כל כך טבעי זה נראה היום. ב"ש דורסנית?

נקודה למחשבה 2: מיכאל אוחנה כשרון ענק, אבל אתמול היה די פאסיבי כל עוד טוני נאווקמה שיחק, יתרה מכך איבד לא מעט כדורים. מהדקה ה-60 היה יותר פעיל וזכה גם בהזדמנות מצוינת לכבוש אך בעט מעל המשקוף, האם מתאים לפתוח גם מול מכבי?

נקודה למחשבה 3: מליקסון אוגר תחמושת כבר מס׳ מחזורים, ואינו מבשל או כובש. מחכה למכבי ת"א?

נקודה למחשבה 4: ניצחון ראשון בליגה אחרי חזרה מאירופה, בפעמיים הקודמות זה הסתיים בתיקו והפסד. בכר למד לעשות את המעבר מאירופה לליגה?

הפועל באר שבע מחזור 7
Credit to "Hapoel Beer Sheva FC" Facebook page

 

Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח