פלסטר במקום תרופה: על הגעתו של טי ג'יי קליין למכבי ת"א

טי ג'יי קליין בדרך למכבי ת"א.  הפרטים בינו לבין מכבי ת"א סוכמו ומה שנשאר לסגור זה את השחרור של האמריקאי/ ישראלי מקבוצתו, ברשיה האיטלקית (אולי היה לו קשה עם ההשוואות הבלתי פוסקות של אוהדי ברשיה לטל בנין האגדי…).

אני מנסה להבין מה הערך המוסף של קליין למכבי? לדעתי הגעתו תיצור בעיות חדשות ולא ממש תפתור את הבעיות הקיימות.

 

 

הגנתית, קליין לא ישדרג את הגנת הקבוצה. בטח לא ביורוליג. התקפית הוא יוסיף?  אולי בליגה…

אני מסתכל על מה הוא יוסיף לנו: בהנחה שזה לא בא על חשבון שחקן ישראלי אחר שעוזב ואנחנו לא יודעים (או בהנחה שהברכיים או האין ברכיים של כספי לא עומדות בעומס), אז יש לנו ישראלי תשיעי בקבוצה. כמובן שביורוליג, שם יש שמונה זרים, או שהוא לא ישחק, או שישחק על חשבון בלייזר, שלדעתי להוציא אותו מהרוטציה ביורוליג יגמור אותו.

הספסל הצהוב צוהל אחרי עוד שלשה
קרדיט: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

הלאה, לליגה. כאמור, תשעה ישראלים. מתוכם לשבעה יש מקום. מה שאומר שיונתן אטיאס ודורי סהר, שמכבי החליטה להשאיר ולא להשאיל לקבוצות אחרות ועידן אלבר, שמכבי פרסמה בגאון איך הוא "חוזר הביתה" , יהפכו, או לפחות שניים מהם יהפכו לשחקנים שבלי פציעות לא ישחקו אפילו בליגה. אולי אפילו לא ישחקו באימונים.

שוב בונים קבוצה לרוחב במקום לעומק. במקום להביא רכז שאולי יציל את העונה ביורוליג, מביאים עוד פלסטר לליגה. אני גם לא ממש רואה חשיבה קדימה במהלך הזה.

אלבה-מכבי
מתוך אתר היורוליג

 

הצהובים ספגו נזק כלכלי עצום מהקורונה והיעדר המנויים.  הנזק התבטא בזה שהוחלט לא להביא רכש השנה.  רכש שהיה יכול לעשות את ההבדל בין להגיע לפלייאוף היורוליג או לא להגיע לשם.

לפני כשבועיים הוצע למכבי שחקן רכש על ידי סוכן והם השיבו בשלילה מסיבות כלכליות.

 

 

במקום זה מביאים רכש שהוא עוד מאותו דבר.  עוד פורוורד ישראלי שייצור עומס ויגביר את התסכול אצל חלק מהישראלים של מכבי, שגם ככה מרגישים שהם לא משחקים מספיק…

כמובן שמקווה שקליין יהיה הצלחה מסחררת ויסתום לי את הפה, אבל זו הכתובת שאני רואה על הקיר.

מוזמנים לתקן אותי אם לדעתכם אני טועה…

 

הכותב הוא מבעלי הפודקאסט "מכביפוד", פודקאסט האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל

קליין
קרדיט תמונה: מנהלת הליגה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח