מרפאה פרטית

בעונה שעברה, עוד לפני הטראבל המרשים של ברצלונה, ריאל מדריד הייתה אימת אירופה. היא שלטה בליגה הספרדית כשהביסה כל קבוצה באופן מרשים, סיימה את שלב הבתים בצ'מפיונס במאזן מושלם ועל הדרך גם שברה את השיא האירופאי למספר ניצחונות ברצף. אך בינואר, אחרי שחזרה ממרוקו מתהדרת בתואר "אלופת העולם לקבוצות" והיה נראה שאת המכונה המשומנת של קרלו אף אחד לא יוכל לעצור, דווקא אז התחילה נפילה. החיסרון של מודריץ' (שנפצע בדצמבר) הורגש יותר ויותר, חאמס וראמוס הצטרפו לקרואטי בהיעדרויות ומשם הכל התדרדר: בייל רונאלדו ובנזמה לא תפקדו כי לא היו שם את חאמס ומודריץ' מאחוריהם שידאגו לכדורים המדויקים (ויסלח לי יארמנדי כשאני אומר שהוא לא מחליף), וראמוס לא היה שם כדי להנהיג את ההגנה. מפה לשם, ריאל מדריד סיימה עונה מאכזבת ללא תארים.

הקיץ ריאל לא רצו להסתכן. הם החזירו את צ'ריצ'ב, קסאמירו ווסקאז המושאלים כדי להרחיב את הסגל והחתימו את דנילו הנהדר כדי שישמש ברוטציה עם קרבחאל. ולמרות זאת, מכת הפציעות מכה שוב בריאל מדריד בחוזקה: חאמס וראמוס עדיין מתאוששים מפציעותיהם, מודריץ' נפצע במשחק הנבחרת וצפוי להיעדר כמעט חודש, קרבחאל יעדר כנראה עוד שבוע, בנזמה גם בסביבות השבועיים, בייל הספיק שוב להיפצע ואפילו דניס צ'ריצ'ב ששיחק רק 4 דקות (!) במשחק של נבחרת רוסיה ממתין לאבחון סופי מהצוות של הבלאנקוס.

נאחס? וירוס פיפא? או אולי בכלל צוות רפואי כושל? התשובה לא ברורה כרגע, אבל מכת הפציעות של ריאל מדריד מכה שוב והיא יכולה לגמור למדרידיסטאס את העונה מהר מהצפוי. עכשיו בניטס יאלץ להסתדר ללא חלוץ, בלי קישור אימתני, בלי סדר בהגנה ועם ארבלואה שאולי ישחק מאחר ודנילו רק חזר מפציעה ובטח לא ירצו להעמיס עליו. האם ריאל מדריד תיפול גם העונה הזו על בריאות שחקניה? נחיה ונראה… בנתיים לרפא יש כאב ראש לא קטן וזה בדיוק הזמן לראות האם יעמוד בציפיות ויצליח להשתיק את הביקורות עליו.

Credit to "Real Madrid C.F." Facebook page
Credit to "Real Madrid C.F." Facebook page

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח