לא משנה

// נכתב על ידי שי מנדלוביץ כתגובה לטור "תתפרקי כבר הפועל" של רוני אלפרן

קחי אותי הפועל, לא משנה מה יקרה, טוב או רע אותך אני לא עוזב. לא משנה אם את מפסידה או מנצחת אני שם, לא משנה אם תבקיעי או תספגי זה לא חשוב, לא משנה כמה הגרון כואב את הפועל לא מפסיקים לעודד, לא משנה מזג האוויר כי לא נוצר האקלים שיעצור אותנו מלעודד, לא משנה המגרש, המקום, האזור שבו תשחקי כי לכל חור נגיע, לא משנה באיזו ליגה תשחקי כי גם לשם נשוב, לא משנה כמה ישנאו אותך אנחנו שם, לא חשוב כמה תפסידי כי רק בהפסדים אנחנו נעודד, לא משנה אם תתפרקי כי אותנו אי אפשר לפרק, לא משנה מה השעה היום כי אנחנו נבוא תמיד, לא משנה אם יקראו את הפוסט שלי או לא כי את זורמת לי בדם הפועל.

לא משנה
Credit to "Hapoel Tel Aviv FC" Facebookpage

הפועל אומרת כן לכדורגל ולא לאלימות, כן לעידוד ולא לגזענות, הפועל זה הדם שלי. אומרים שהפועל שולטת בתקשורת, אומרים שהפועל לא יכולה למלא את המושבה, אומרים שמחכים שתתפרקי, אבל גם הם מבינים שפירוק לא ימנע מהפועל תל אביב לשוב, כי אוהדים אי אפשר למחוק וגם אם אין לנו את הקהל הגדול במדינה, ללא ספק יש לנו את המשפחה האדומה הגדולה בעולם.

ולאוהדי בית"ר ומכבי תל אביב, שיהיה לכם בהצלחה, כי אנחנו כבר ניצחנו אתכם 1-0 ענק ואני חושב שהראינו את זה על המגרש, בהצלחה לכל מי שהלב שלו שנאה, אולי גם אתם תגיעו למשהו בחיים

תישארי, אני שונא אותך
Credit to "Hapoel Tel Aviv FC" Facebook page
Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח