הוא זכאי

אם יש דבר שכל אוהדי בית"ר, לא רק לה פמיליה, לא יסלחו עליו לעולם, הוא מה שהם רואים כ"בגידה". לכן יוסי אבוקסיס שנוא לנצח, ובצדק, ביציעי טדי. מילא לעזוב את בית"ר, אבל להפועל ת"א? אין בגידה גדולה מזו. לכן גם המחזור הראשון בו יגיע אריאל הרוש לטדי כשוער האדומים, יהיה טעון מאד.

אבל בניגוד לאבוקסיס או לשמעון גרשון, שעשה את הדרך ההפוכה, הרוש לא הגיע להפועל בגלל הכסף. הוא נזרק לכלבים ע"י טביב, רק כי ברוב "חוצפתו" לא הסכים לקזז 60%!!! משכרו כפי שרצה טביב. אתם הייתם נשארים במקום עבודה שדורש מכם לעבוד ב-40% מהמשכורת שקיבלתם עד עכשיו? בית"ר לשחקנים היא קודם כל מקום עבודה ופרנסה ורק אח"כ משפחה ושאר הקלישאות שהשחקנים מחניפים ל"קהל שאין כמוהו בארץ", וכשטביב לא מכבד חוזים וכופה את הידוק החגורה על שחקנים תחת חוזה ולא על עצמו, אין מה לבוא להרוש בטענות.

עוד נקודה "שחורה" ברזומה של הרוש, היא העובדה שהיה הצדיק היחיד באלבאמה, שיצא להגנת הצ'צ'נים באותם ימים שחורים. כבר אז ה-לה בבוניה סימן אותו והצליח להסית נגדו חלק לא קטן מהאוהדים הנורמלים. במקום להרים אותו על כתפיים ולהפוך אותו לסמל אמיתי, דחו אותו וטביב ניצל את דעת הקהל עד תום כדי לזרוק אותו ולהרוויח עליו גם כששיחק בנתניה.

לכן אני לא כועס עליו, לא רואה בו בוגד ומבין אותו לגמרי. כל אלה שמקללים אותו הם קהל מוסת והיות שיש רבים מדי כאלה, כדאי לעורר אותם – מסיתים אתכם. לא הרוש הוא הבעיה אלא מי שגרם לו להגיע להפועל בסופו של דבר והמישהו הזה יושב ביציע הכבוד בטדי, לפחות כשהוא לא במיאמי.

אני מקווה שיבוא יום בו שחקן במצבו לא יצטרך "לאמר שמע ישראל" כהגדרתו, לפני שיעלה לדשא בטדי. עד אז, שיידע שיש גם כאלה שלא כועסים עליו וזוכרים לו ימים יפים מהעבר.

אריאל הרוש - הפועל תל אביב
קרדיט – דף הפייסבוק הרשמי של הפועל תל אביב
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח