ההתחלה

זה לא באמת משנה. זה לא חשוב אם אתה עו"ד ממולח ועסוק, הייטקיסט שהולך לעבודה עם ג'ינס וסנדלים, סטודנט שלומד הנדסת חשמל או רואה חשבון שעובד במשרד רואי חשבון ענק. לכולנו יש חלום נוסף. משהו שאנחנו רוצים להגשים מעבר לעיסוק הרגיל שלנו. משהו עם חזון ותשוקה גדולה.

בשבילי זה תמיד היה ספורט.

אז נכון, כבר בנערים ג' במדי הפועל כרמיאל הבנתי ששחקן לא ייצא ממני, אבל זה לא הפריע לי לנסות. אם זה הסל הקטנטן שהיה תלוי לי על הארון בחדר, תחרויות הבאולינג עם החברים, משחקי פיפ"א 94 אינסופיים אל תוך הלילה, התמכרות מבהילה למשחק המחשב האגדי Championship  Manager, טניס, כדורסל, כדורעף חופים בתאילנד. תנו לי כדור ואני מאבד ריכוז. כדור? תביאו לי בלון ואני בועט בו עד שהוא מתפוצץ.

להמחשת הבעיה, נרתמה אמא שלי שטוענת בעקשנות שכל הילדות, כשדיברתי מתוך שינה, שידרתי משחקי כדורגל דמיוניים. היא מספרת שלילה אחד היא שמעה רעשים בחדר שלי וכשהתקרבה שמעה אותי מסביר למאזינים ש"מדובר בשער סוסון" – כנראה זכר לסלנג בשנת 1991 בעיר כרמיאל.

המצב לא ממש משתפר. אני עד היום משדר את עצמי משחק בפלייסטיישן בקול צווחני גבוה במיוחד, עושה רעשים של קהל כשאני כובש נגד אח שלי במשחק עם כדור ספוג במסדרון הבית של ההורים שלי ולוקח קשה מדי כל הפסד של קבוצתי האהובה.

בלחץ גם נגד רמת השרון, בבית
בלחץ גם נגד רמת השרון, בבית

בכלל, אני משקיע הרבה מדי בספורט. מנוי למכבי כדורסל, מנוי למכבי כדורגל, ערוצי ספורט יקרים להחריד, משחקי פלייסטיישן מתחלפים וזמן. המון זמן. שיחות, דיונים, מריבות, קללות. ספורט מוציא ממני כל כך הרבה אמוציות ואף אחד לא באמת מסוגל להיות אובייקטיבי. במיוחד לא אני.

בשלב מסויים החלטנו שאנחנו רוצים לצרף לשיחות ולדיונים עוד אנשים, לשמוע עוד דעות. שמספיק עם הדעות שמוכתבות לנו מהתקשורת, שמגיע לנו גם להביע את דעתנו על הנושאים האלו. שלא מספיק להמשיך לשכנע את המשוכנעים ולהסכים או להתעצבן על האנשים ששפר מזלם והם יכולים להגיע לעבודה לשדר משחק כדורגל ולקבל על זה כסף. רצינו משהו שאנחנו רוצים להגשים מעבר לעיסוק הרגיל שלנו. משהו עם חזון ותשוקה גדולה או במילים אחרות:

הזווית

Print Friendly, PDF & Email

5 תגובות

 1. Avatar

  אין ספק שהפתיחה מבטיחה איכות והנאה צרופה וזה בעצם העיקר.
  חשוב שכולם ידעו שזה רק ספורט ואז הדרך סלולה למטרה

  גוללללללללללל

  בהצלחה

 2. Avatar

  ריספקט!! יוזמה נהדרת, שכתובה בכשרון רב מכל זווית 🙂 (כמיטב המסורת במחוזותיך), שווה ומעניין. לגמרי אקפוץ לבקר.

 3. Avatar

  חחחחחחחחח שער סוסון !!!

 4. Avatar

  בהצלחה !!

 5. Avatar
  אבישי קלימי

  בתור מי שגר איתך אני יכול לאשר – אתה משדר ספורט מתוך שינה! (זאת ההזדמנות לספר שפעם שידרת בהתלהבות הטבעה של פטריק יואינג במשחק מול הקליפרס של שנות ה- 90 או שער של גל אברהם במשחק מול אסא תל אביב – כדוריד למי שתוהה)
  אם כל הכתבות יהיו ברמה של הפתיחה + כל הקישורים האלה שעשיתם לכל מדיה חברתית אפשרית יעבדו אני – ועוד רבים מכורים סמויים ולא סמויים – יהפכו את האתר הזה לדף הבית.
  בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח