איש השאלות

מאת אופק כהן

שחקו אחד, אבא אחד ופציעה אחת שמתירה סימן שאלה גדול.

אני מדבר כמובן על מאור בוזגלו, שחקן שעד אפריל-מאי בעונה האחרונה, היה אולי הדבר החם ביותר בשוק העברות. עלו דיווחים שהיחסים עם אלונה הולכים ומדרדרים והחלו להרבות השמועות על מעברים צפויים ועל מלחמות בין הקבוצות בארץ על השחקן.

אני יכול להגיד בלב שלם שבוזגלו היה מצטיין הקבוצה בקמפיין בליגה האירופית. אבל אז הגיעה הפציעה שגרמה לכך שמאור לא יראה דשא עד חודש נובמבר, תקופה שלא הולכת ברגל. השאלה שהיא מותירה, היא באיזה כושר יחזור השחקן למגרשים. האם נראה את אותו ילד ענק, שהראה העונה שלא משנה מה יגידו עליו, הנשמה שלו גדולה וממשחק למשחק רק גובר לו התיאבון. או שנראה שחקן שפעם היה ענק, אבל פציעה גרמה לו לאבד את כל מה שהיה לו ברגליים, וכל התהליך שעשה בבאר שבע בעונות האחרונות ירדו לטמיון.

מאור בוזגלו וחברים
עשה עונה מדהימה עם החברים מבאר שבע
Credit to Maor Buzaglo Facebook Page

השאלה השניה היא האבא. לפי הסכומים שמדווחים שהוא רוצה מקבוצות בתמורה לשירותים מהבן שלו, הוא לפחות אבא של שחקן צעיר, רענן ונקי מפציעות, שנמצא בשיא הקריירה. אבל במציאות, יש לו בן שנתן עונה נהדרת, עד שנפצע לאזור החצי שנה. כולם יכולים לשער או להעריך, אבל אף אחד לא יכול לדעת בוודאות איך הוא יחזור והאם תג מחיר שיעקב בוזגלו מציב על מאור, יהיה שווה את מה שהם יקבלו מהשחקן. בנוסף, גם השחקן מצליח ורוצה להישאר בקבוצה מסוימת, לא בטוח שזה ממש תלוי בו. לדעתי, זה יותר תלוי במה אבא יעקב רוצה. לכן, בעלים של קבוצה או סתם מישהו מהמועדון, צריך תמיד לשמור על יחסים טובים עם יעקב, אדם שלדעתי לא קל להסתדר איתו, במיוחד אם הוא מקבל הצעה גבוה מקבוצה אחרת על מאור.

מאור בוזגלו
איך הוא יחזור מהפציעה?
Credit to Maor Buzaglo Facebook Page

בסופו של יום, או במקרה הזה בסופו של חלון העברות, נראה שמי שתקלוט את השחקן היא מכבי חיפה, שלפי דיווחים מנהלת משא ומתן עם מאור. תוסיפו לכך, שהאוהדים הירוקים מאוד רוצים שהשחקן יגיע. יענקל'ה מחפש החתמה שיכולה להיות שוברת שוויון במגרש וגם שם גדול שילהיב את האוהדים. כך אולי יתווספו גם כמה מנויים ותקבלו את כל הצדדים מרוצים. קבוצה נוספת שיכולה לקלוט את בוזגלו, היא בית"ר ירושלים, למרות שלדעתי הוא לא ילך לשם. למכבי תל אביב אין באמת צורך בשחקן ובבאר שבע הוא כבר הודיע שלא ישאר.

איפה לדעתכם מאור צריך לחתום ומה צריך להיות המחיר שלו?

מאור בוזגלו
לבאר שבע הם כבר לא יחזרו
Credit to Maor Buzaglo Facebook Page
Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח