תחנת כח

יופי של משחק היה לנו אתמול בנתניה בין מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים, הנה 6 הנקודות שלי:

  1. כששתי ההתקפות הטובות בליגה נפגשות עם שתי ההגנות מהגרועות שבה, בוא נגיד שמי ששם בווינר תיקו 0, לא הכי מבין. מכבי תהיה טובה עוד יותר אפילו. בית"ר היא קבוצה התקפית מלהיבה ומסוכנת לכל הגנה.
  2. מכבי טובה יותר ואם המשחק הזה היה בדצמבר או מרץ, היתה מנצחת בקלות. ההגנה הלא מתואמת שלה, היא כבר על גבול המביך. זניט, שניצחה אתמול 5-0 בליגה הרוסית, תשחט ללא רחמים. שיפור ההגנה זו הבעיה העיקרית של שוטא, יחד עם ניעור של טב"ח החלוץ על אגואיסטיות יתר, שאתמול מנעה 2 שערים בטוחים.
  3. בית"ר הבינה שאין יותר עומר אצילי ושאפשר לשחק טוב גם בלעדיו. זה חשוב בעיקר לראש של השחקנים שעד אתמול נראו ללא אצילי כעדר ללא רועה. אני אישית מחכה לראות סוף סוף את סאבו. יש מצב שהוא הפתרון. נקווה שטוב יותר מאודל שאתמול ממש לא הצדיק את הרזומה העשיר שלו באירופה. ההגנה היא תעלומה. אחד על אחד, ראלי, רואדה, מורי (שנתן אתמול את משחקו הטוב בבית"ר עד כה) והייסטר, הם רביעייה אחורית מצוינת. רב"ש חייב למצוא מה לא עובד שם, כי שחקנים טובים יש לו. בהתקפה הוא צריך עוד חלוץ מטרה טוב, אבל עד אז, שלפחות יעלה עם מה שיש לו ולא ישאיר את שכטר, שחלוץ מטרה הוא לא, לבד בהתקפה עד שנכנס אבוחצירא. חלוץ אמיתי היה מכניס כבר בדקה הראשונה.
  4. הכלוב. אני לא מכיר את האצטדיון בנתניה, אבל זה באמת היה בלתי אפשרי לעשות את ההפרדה בין השערים עם חציצה כמו במקומות אחרים? אם באמת זה לא מתאפשר טכנית, יש באצטדיון הזה בעיה רצינית.
  5. עם חשמל או בלעדיו, קיבלנו יופי של משחק עם הפגנת כח של שתיים מהגדולות כאן. משחק ענק לקליימן, ורד, מיכה, בן חיים. התיקו מוצדק, אבל כואב שהוא הוכרע בטעות שיפוט.
  6. עם הפנים קדימה – מכבי לצאת בשלום מהמשחק נגד הרוסים ולא לתת לאירופה לפגוע בליגה. בית"ר, לנצח סוף סוף. בשבת מול אשקלון בבית כבר אין תרוצים.

 

ביתר-ירושלים-מכבי-תל-אביב
קרדיט לדף פייסבוק הרשמי של : מנהלת הליגות לכדורגל- IPFL
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח