שנת הלימודים

כמה לבנטיני זה לומר את זה אחרי שבמבחן התוצאה, גם באר שבע וגם בית"ר נכשלו, ובכל זאת משחקי השבוע של שתי הקבוצות הוכיחו בגרות, כבוד ולמידה מטעויות.

לשתי הקבוצות יש ניסיון כל כך גרוע בזירה האירופית, שכל אוהד חשש השבוע מביזיון כפול. בית'ר עם מסורת ההפסדים לדייגים, עם החמישייה משרלרואה רק אשתקד, מסיימת משחק חוץ מול יריבה עדיפה במגרש קשה בלי לספוג? ועומדת מול היריבה באופן שווה ואפילו ללא אצילי מחצית שלמה – זה ממש היינו כחולמים.

באר שבע, עם זיכרונות השביעייה מברצלונה והעשירייה מרודה, חוטפת חמישייה וכמעט חוטפת לסקוטים את הזכות לקבל שוב בראש מאותה ברצלונה? תוך כדי שהיא מבטלת את סלטיק לחלוטין? מי היה מאמין.

שנת הלימודים
קרדיט לעדי פרץ – מדף הפייסבוק הרשמי של הפועל באר שבע

על מכבי עם הניסיון האירופי שלה אני כבר לא מדבר, אבל הצורה בה עמדו ב"ש ובית"ר, מראה סוף סוף התקדמות בכדורגל שלנו. הפקת לקחים ותשלום מלא של שכר הלימוד האירופי. אם המגמה הזו תימשך, יש למה לצפות בשנה הבאה.

אם מצרפים לזה שפתאום מגיעים לליגה שלנו שחקנים זרים לא מעטים ברמה גבוהה יותר ממה שהורגלנו אליה עד כה, מחזור פתיחה מהגדולים שידענו, מתקנים מעולים וכמויות קהל הולכות וגדלות, אז משהו טוב קורה כאן. אם באירופה שילמנו שכר לימוד, לליגה זו צריכה להיות שנת ההתקדמות הגדולה. הליגה מוצאת את מקומה, אולי לא השישית באירופה, אבל במקום לא רע באמצע. עכשיו נשאר רק לנבחרת ישראל להצטרף לחגיגה…

עוד שבועיים איטליה, נחזור לקרקע המציאות.

שנת הלימודים
Credit to "F.C. Beitar Jerusalem" Facebook page
Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח