שם הורד

9,000 איש. פחות מרבבה. זה סך האוהדים שהגיע במוצ"ש לטדי למשחק מול אשקלון. בית"ר רצה בצמרת, במומנטום טוב, עם קבוצה מלהיבה. לאן נעלמו כל עשרות האלפים שהיו גודשים את טדי בשנות ה 90? שתי תשובות יש לכך, לה פמיליה ואלי טביב.

Premier League - טיק טיק

על הראשונה לא נרחיב כאן, כבר דיברנו עליהם מספיק, אבל הגורם השני שמרחיק את האוהדים מהמגרש ויוצר חוסר אמון בינם לבין הקבוצה, זה אלי טביב.

כל אחד מאלו שהגיעו אמש לטדי, יכול לחוש מרומה על ידי טביב. הוא שילם כסף לכרטיס כדי לראות בראש ובראשונה את עידן ורד. הוצאתו מחוץ לסגל בגלל מו"מ כספי, היא בלתי נסבלת. למה שנבוא לעודד קבוצה כזו? למה ששחקנים ירצו לשחק עם בוס כזה? יש גבול לכמה אוהדים יכולים להיות טיפשים. את אריאל הרוש הם בלעו, בפרשת אצילי הם הוסתו נגדו, הפעם כבר נחצה כל גבול. טביב לא יכול להמשיך לפגוע בקבוצה עם משחקי הכבוד שלו. וכל עוד הוא ממשיך, הקהל מצביע ברגליים. במצב אחר היו באים אתמול לטדי עשרים אלף איש. עוד עשרת אלפים כרטיסים, עוד חצי מיליון שקל הכנסה. לא חבל טביב?

אלי טביב
(צילום מסך)

ולא, אנחנו לא קונים את "לא התאמן סדיר השבוע". נימני לא פראייר ואם טביב ימשיך עם המשחקים האלה, ורד ילך הלאה או שגם הוא יגיע לבורר שייתן לטביב חצי משוויו האמיתי. להרוש לקח שנים לחזור לעצמו, אצילי נראה כמו צל של עצמו, כמה שחקנים הוא עוד יהרוס?

לפחות במשחק עצמו בית"ר ניצחה ביום רע את אשקלון החלשה. המוקש הוסר וחלום הצמרת עם הפועל חיפה חי וקיים, למרות ששימו לב כי לבאר שבע חסר משחק והיא למעשה דבוקה לבית"ר עם אותו מספר נקודות אם תנצח את הפועל עכו במשחק ההשלמה.

יש לבית"ר מוקש נוסף בדמות בני יהודה ואבוקסיס בשבת הקרובה ואחריה פגרה ארוכה להתכונן למשחק העונה השני שלה, מול באר שבע בטדי בסוף החודש הבא. 4 נקודות משני המשחקים האלה וחיזוק הגנתי בינואר, זה כבר ייראה אחרת. אם טביב לא יהרוס שוב.

עידן ורד, בית"ר ירושלים
Credit to "Idan Vered" Facebook page
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח