משחקי הכס

 1. באר שבע כשלה ברגע האמת. זה מכאיב לאוהדיה ולברק בכר יותר, כי היא הפסידה למכבי בנשקה שלה. הכנה טובה, תגובה נכונה של המאמן על המגרש, רכש מתאים והעמדת שחקנים על המגרש בצורה מיטבית. היה יכול וצריך להיגמר גם 2 או 3-0 לצהובים. מבחינת באר שבע חבל שהתקופה הרעה שלה מגיעה שבוע וחצי לפני בשיקטאש. בלי ויטור ובוזגלו וביכולת הזו, וינסנט אבובקר יתאמץ הרבה פחות כדי להבקיע כמו אתמול בגמר אליפות אפריקה. במצבה הנוכחי לא נראה שלברק בכר יש הרבה מה לעשות וצמד המשחקים הזה הוא מבחן גם עבורו. האם נשארו לו שפנים בכובע?
 2. אוהדי מכבי מייחלים שג'ורדי ימשיך לאמן בפועל כמה שיותר. בלי להתכוון הוא הופך למאמן הזר המוצלח ביותר שהיה כאן. גם בהצלחות וגם בדרך. ההחזרה של הסוס הישן והטוב ייני, התגלתה כגורם המשפיע ביותר. פתאום יש למכבי הגנה. משאר שחקני הרכש קשה עדיין להתרשם, אבל אם השפעתם תהיה ולו רק מחצית מזו של קיארטנסון, הצהובים יכולים לגמור את העונה הזו עם דאבל.
  מתרגלים הנאת כדור
  Credit to "Maccabi Tel Aviv FC" Facebook page
 3. בכדורסל, אני מצדיע למאות הצהובים שלמרות הכל עלו לארנה לראות הפסד ידוע מראש. לזכות מכבי ייאמר שעשו כל מה שיכלו בסגל המוגבל מאד שהיה לה ולמזלה ירושלים היתה בערב איום ונורא, כי בערב טוב שלה זה היה נגמר 30 הפרש.
 4. ירושלים עדיין לא עשתה את קפיצת המדרגה שתגרום לה להיות טובה גם בליגה וגם באירופה. בשנים קודמות היא השקיעה בליגה והתרסקה באירופה. השנה להיפך. בד'כ משחקים מול מכבי נחשבים בבירה כמשחקים מול "טופ יורוליג", אבל 30 דקות עלובות למדי אמש, לא היו דומות לכלום. ובאין סנטר, אין גם מה להתלהב משיאו של אמרה. לא הייתה לו אתמול התנגדות של ממש. למזלה של ירושלים, מול מכבי של העונה מספיקות גם 10 דקות טובות כדי לנצח.
  משחקי הכס
  Credit to "Hapoel Jerusalem Basketball Club" Facebook page
 5. את קבלת הפנים מ 'לה פמיליה', קיבל שרון מימר עוד לפני שהוחתם. בבית"ר הרי הם אלה שקובעים מי יהיה המאמן, מי יהיה בהרכב ומה יהיה מזג האוויר. חבל שטביב משתף איתם פעולה למרות שהם נהנים לירוק לו בפרצוף כל פעם מחדש. חבל שמימר מגיע מראש בידיעה שלא רצו בו מלכתחילה, לא ההנהלה ולא האוהדים. אבל אולי דווקא מנקודת פתיחה כה גרועה יש לו את האפשרות להצליח. הוא היה כדורגלן די בינוני ורוב המאמנים המצליחים היו כאלה. אין לו מה להפסיד, כי אין ממנו ציפיות גדולות מלכתחילה. יש לו חומר שחקנים טוב בהרבה לעבוד איתו ממה שהיה לו בכפר סבא והוא ביקש בעצמו צ'אנס מאוהדים והבטיח להחזיר בגדול, אז ממני יש לו את הצ"אנס הזה. לפחות עד משחק הגביע ביום רביעי…
Print Friendly, PDF & Email
 

אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לעזור?

תתמכו בנו

*כל תמיכה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח