כדורגל בלוגרים פסח 2018 בגולטיים כפר סבא

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? שבכל הלילות הבלוגרים של הזווית כותבים ומדברים ספורט. הלילה הזה, חברי הזווית עושים ספורט!

באנר דף הבית - מונדיאל טיקטיק והזווית

בחול המועד פסח, הגיעו כמעט 30 בלוגרים למגרש הכדורגל בגולטיים כפר סבא כדי להכיר טוב יותר ולהוכיח שמעבר לידע בכדורגל, הם מסוגלים גם לתת גול במספרת א-לה רונאלדו. בגלל שרובנו לא מכירים את יכולות המשחק אחד של השני, בחירת הקבוצות נעשתה על ידי סטיגמות מעולם הכדורגל השכונתי.

השחקן הבנוי

כשרואים שחקן עם רגל חזקה, שלבוש באופן ראוי למשחק כדורגל, מבינים שכדאי לבחור אותו. במקרה הטוב, הוא יכול להבקיע מכל נקודה במגרש כמו ערן לוי, ובמקרה הפחות טוב, הוא יעמוד במרכז ההגנה וינסה להפחיד את היריבים כמו באבין.

Adebayo Akinfenwa
Adebayo Akinfenwa – שחקן בנוי למדי – Credit to Wikipedia

השחקן הממותג

ככלל, השחקן עם התלבושת הכי מושקעת, יהיה גם אחד החלשים על המגרש. מדובר בדרך כלל בפנטזיונר, שקונה חולצה מקורית מחנות המועדון בתיאטרון החלומות ובמקרים קיצוניים גם מכנס תואם וגרביים תואמות. הוא מבין ואוהב כדורגל, זה בטוח, אבל אל תתנו לשם פוגבה להשלות אתכם ואל תצפו ממנו ליכולת גבוהה מדי.

השחקן עם חולצת סוף מסלול

לעומת חולצה מקורית של יונייטד, חולצת סוף מסלול קרועה, דווקא עשויה להעיד על שחקן שיוביל את הקבוצה לניצחון. סביר להניח שהוא השתחרר לאחרונה, או במקרה הטוב עדיין בצבא ונמצא בכושר טוב. הוא לא כאן כדי להוכיח שום דבר ועל כן גם הלבוש הצנוע. תבחרו אותו ותקבלו ממנו פס לגול.

השחקן בטרנינג

מישהו שעולה לשחק כדורגל עם קפוצ’ון, או חלילה מכך, מכנס טרנינג ארוך, הוא אחד שלא מתכוון להתאמץ. התחושה החמימה בתוך הטרנינג לא תאפשר לו לתת את כולו, גם אם הוא יודע לשחק. כל פעולה שלו תהיה עד 80%, אף פעם לא 100%. תחשבו על זה רגע, כמה פעמים ראיתם את ג’ורג’ו קייליני עולה לשחק עם שרוול ארוך? סביר להניח שמעט מאוד פעמים, למרות שמזג האוויר באיטליה יכול להיות קר במיוחד. שחקן שמתלבש למלחמה, ילבש כמה שפחות ויתאמץ כמה שיותר.

giorgio chiellini
קייליני בתלבושת לא אופיינית
Credit to Flickrהשחקן שעומד בשער בחימום

כבר בחימום מישהו התנדב לעמוד בשער? יש מצב שהוא אוהב להיות שוער ואתם רוצים אותו בקבוצה. רק קחו בחשבון את שאר הפרמטרים, למקרה שמישהו יתעייף ואז השוער המהולל יצטרך להוכיח יכולות מחוץ לשער. כך או כך, מדובר בנכס ששווה להחזיק כשזמן המשחק קצוב וכל דקת דשא חשובה.

קבוצת הזווית
אז איך הקבוצה?

לאחר הרכבת הקבוצות ברנדומליות מוחלטת (קריצה קריצה), עלו לשחק שתי קבוצות ראשונות. אמנת החוקים של כדורגל שכונות בישראל כובדה חלקית ובסך הכל היו משחקים מעולים. יכולת מפתיע של חלק מהשחקנים, בשילוב כושר לקוי של רובם, הובילו למשחקים פתוחים יחסית עם שערים לשני הצדדים כמעט בכל משחק. מחוץ לגבולות המגרש, הייתה אווירת פיקניק טובה והבלוגרים ערכו שיחות היכרות ואיך לא, שיחות על ספורט.

פיקניק
הספסל עם הכי הרבה אחווה אי פעם באווירת פיקניק

בתום שעתיים ממצות במיוחד, הלכנו לזלול המבורגר ולשתות בירה, כדי שחלילה לא תקטן לנו הכרס בגלל אירוע ספורטיבי אקראי. נשארנו עם טעם של עוד וציפייה לטורניר הבא שיערך בקיץ.

רוצים להצטרף ככותבים לאתר הזווית ולהשתתף בטורניר הבא? כנסו אל הזווית למצטרפים

>> גם אתם רוצים להיפגש ולשחק כדורגל? גולטיים מפנקת את קוראי הזווית ב-50% הנחה לשעתיים משחק בסופי שבוע, במגרש תל אביב וכפר סבא, בשעות 18:00-20:00 (על בסיס מקום פנוי). יש לציין שהגעתם דרך אתר הזווית בטלפון *8964 <<

לשאר הטורים של גל בנושא כדורגל שכונות

 
   
   

רוצים לעזור לנו לעשות דברים חדשים?

תתמכו בנו

*כל עזרה תעזור לנו לגוון ולשפר את התוכן ולצמוח